Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Пловдив, гр. Асеновград
150 000 €
293 374.50 лв.

(1 579 €, 3 088.26 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:20 на 14 април, 2026 год.
Обявата е посетена 279 пъти.
Площ:
95 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2012 г.

Описание на имота:

НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН ТРИСТАЕН В ЦЕНТЪРА

Предлагаме ви тристаен апартамент в супер центъра на Асеновград.
Състои се от всекидневна с кухня, две спални, баня с тоалетна, мокро помещение.
Всяка стая има излаз на тераса.
Газифициран.
Продава се с цялото обзавеждане и оборудване.
Готов за директно нанасяне.
Към апартамента има и складово помещение.

Цена - 150 000 евро

Телефон за връзка - 0897982700, 0896376226, 0896721616
Всички наши оферти- www.in-borsa.com

Агенцията предлага:
-ИЗЦЯЛО БЕЗПЛАТНО СЪТРУДНИЧЕСТВО ПРИ БАНКОВО КРЕДИТИРАНЕ С ВСИЧКИ ВОДЕЩИ БАНКИ.
-Изготвяне на всички документи за ПОКУПКО-ПРОДАЖБА на недвижими имоти!
-ЮРИДИЧЕСКИ УСЛУГИ
Особености
Тухла
За контакт:
0897982700

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ИНФОРМАЦИОННА БОРСА АСЕНОВГРАД
0897/982700;0896879220;0896376226
ИНФОРМАЦИОННА БОРСА АСЕНОВГРАД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2006 г.
inborsa.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, Асеновград, пл. Николай Хайтов 3 A, ет.5
http://www.in-borsa.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Пловдив, гр. Асеновград
Обява: 1c177615480169249

150 000 €
293 374.50 лв.
История на цената
(1 579 €, 3 088.26 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Пловдив, гр. Асеновград